Nemokamas prekių draudimas *
Nemokamas pristatymas
Puikios lizingo sąlygos

LG


LG G4C (H525) Sale

LG G4C (H525)

199.00€ 219.00€

LG G4C (H525)

ModelisLG G4CProcesoriusQuadCore 1.2 GHz4G tinklasPalaiko3G tinklasPalaiko 2G tinklasPalaikoDisko ta..

199.00€219.00€

LG G4S (H735) Sale

LG G4S (H735)

235.00€ 329.00€

LG G4S (H735)

ModelisLG G4SProcesorius1,5 GHZ AŠTUONIŲ BRANDUOLIŲ PROCESORIUS4G tinklasPalaiko3G tinklasPalaiko2G ..

235.00€329.00€

LG G5 Sale

LG G5

539.00€ 799.00€

LG G5

LG G5 – gyvenkite geriauLG – tai jau daugybę metų mums gerai pažįstama Pietų Korėjos korporacija, ku..

539.00€799.00€

LG Nexus 5X ( H791 ) 16GB Sale

LG Nexus 5X ( H791 ) 16GB

359.00€ 489.00€

LG Nexus 5X ( H791 ) 16GB

Čempionas sugrįžo! (LG Nexus 5X) Galimas anglies, kvarco arba ledo spalvosH791• Itin kokyb..

359.00€489.00€

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

LG telefonai


LG telefonai – Life‘s Good

LG – tai visame pasaulyje gerai žinoma Pietų Korėjos korporacija, daugelį metų siūlanti pasauliui gausų įvairiausių elektronikos produktų asortimentą. Taip pat korporacijai priklauso ir daugybė dukterinių įmonių, tokių kaip Zenith, LG Uplus, LG Electronics, LG Chem bei LG Display, kurios sėkmingai veikia daugiau nei 80 skirtingų pasaulio valstybių. Korporacijos pavadinimas LG buvo sukurtas kaip „Lucky Goldstar“ trumpinys, tačiau šiandien šios dvi raidės – tai „Life‘s Good“ trumpinys, reiškiantis jog pagrindinis gamintojo tikslas yra pagerinti Jūsų – vartotojų kasdienį gyvenimą. Apžvelgus naujausius gamintojo produktus bei palyginus juos su pirmtakais ar konkurentų siūlomais produktais, be jokių abejonių galime daryti išvadą, kad pagrindinę savo misiją šie gamintojai vykdo sėkmingai. Kiekviena rinką išvydusi technologija yra kažkuo geresnė, naujesnė bei patogesnė. Netrukus ir patys tuo įsitikinsite.

Ši korporacija gamina elektroniką, įvairias chemines medžiagas, bei telekomunikacijų priemones. Nemaža tikimybė, jog ir Jūsų namuose jau stovi televizorius, kompiuteris ar kitoks elektronikos produktas, kurį puošia LG prekinis ženklas. Tačiau pagrindinė ir perkamiausia šio gamintojo prekė šiuo metu ko gero būtų LG telefonai. Išmanieji telefonai – tai itin paklausus produktas, už kurį kiekvienais metais viso pasaulio gyventojai sumoka dideles sumas pinigų. Būtent todėl Life‘s Good visomis išgalėmis stengiasi užtikrinti jog LG telefonai būtų kokybiški bei patrauklesni nei konkurentų siūlomi telefonai. Kol kas jiems tai sekasi nepriekaištingai.

LG telefonai itin patraukliomis kainomis

Šioje kategorijoje parduodami įvairiausių modelių LG telefonai. Nesvarbu ar Jus domina praktiški variantai skirti skambinti ir rašyti žinutes, ar naujausi įrenginiai galintys pasiūlyti funkcijų įvairovę apie kuria net nesate svajoję. Bet kuriuo atveju čia rasite būtent tai, ko ieškote. Mes džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti vieno geriausių pasaulio elektronikos gamintojų produktus patraukliomis, prieinamomis kainomis. Be abejo čia parduodami ir patys naujausi LG telefonai, apginkluoti pačiais galingiausiais centriniais procesoriais, didžiausia vidine bei operacine atmintimis, geriausiomis kameromis bei raiškiausiais ekranais. Pasirinkę vieną iš naujesnių šios korporacijos įrenginių, netrukus pajusite jog Jūsų pasaulis ką tik prarado bet kokias ribas. Maksimalų komfortą pajusite tiek žaisdami, tiek naršydami ar bendraudami su draugais.

Rekomenduojami telefonai

Kadangi ši korporacija sėkmingai veikia jau daugelį metų, nenuostabu jog ji išsiskiria ir produktų gausa. Žinoma, kad ir kurį gamintojo įrenginį pasirinksite, nepasigailėsite savo sprendimo, nes visi šie mobilieji yra kokybiški. Naujausi ir perkamiausi įrenginiai – tai G serijos telefonai. Šie įrenginiai yra pranašūs viskuo, tačiau labiausiai pastebima ekrane matomo vaizdo kokybė. Taip pat akį patraukia ir itin prašmatnus metalinis korpusas. Nuo šių produktų neatsilieka ir K serijos įrenginiai. Šie išsiskiria ne tik itin patraukliu dizainu, kuriam kūrybingai panaudotas stiklas, tačiau ir stulbinančiais techniniais parametrais. Taip pat gausiai perkami, pasauliui gerai žinomi ir Nexus serijos įrenginiai, savo kokybe bei inovacijų gausa nei per žingsnį neatsiliekant Nuo LG G serijos produktų. Vis dėlto tai tik kelios LG išmaniųjų serijos. Tikrasis prekių asortimentas – gerokai platesnis. Visus išvardytus bei daugybę kitų produktų rasite būtent šioje kategorijoje. Čia galėsite išsirinkti Jus dominančius telefonus bei palyginti jų specifikacijas tam, kad išsirinktumėte skirtą būtent Jums.

LG telefonai lizingu

Skubiai reikalingas išmanusis, tačiau trūksta lėšų jam įsigyti? Anksčiau ar vėliau gyvenime visi su tuo susiduriame. Šiais laikais tai tikrai nėra problema. Pas mus LG telefonai parduodami ir lizingu. Todėl mėgstamiausią įrenginį įsigysite lengvai, greitai ir be jokių nepatogumų. Pas mus išmanieji telefonai prieinami kiekvienam vartotojui.