Nemokamas prekių draudimas *
Nemokamas pristatymas
Puikios lizingo sąlygos
  • OnePlus 3 kaina

OnePlus 3

Prekės kodas:OnePlus 3 pilkas
Prieinamumas:Out Of Stock
  • Kaina:
    515.00€

    515.00€


0 įvertinimai Parašyti įvertinimą

OnePlus 3 kaina

OnePlus 3: pagaliau atėjo laikas

Pagaliau atėjo laikas įrenginiui be kompromisų. Tai telefonai, kuriuos sugalvojo ir sukūrė technologijų entuziastai, veikdami kartu su vartotojais. Telefonai, gimę iš nuostabių technologijų, dizaino ir inovacijų. Dar labiau Jus nustebins OnePlus 3 kaina, kuri yra stulbinančiai maža lyginant su techniniais parametrais.

Energija visai dienai vos per pusvalandį

Ne visos greitojo krovimo technologijos sukurtos vienodai. OnePlus 3 Dash Charge technologija yra greitesnė, saugesnė, o kitais žodžiais tariant – paprasčiausiai geresnė nei bet kokia kita konkurentų šiandien siūloma greitojo krovimo technologija. Dash Charge dėka, vos per pusvalandį savąjį OnePlus 3 įkrausite iki 60% - būtent tiek energijos, kiek reikia visai dienai.


Palieskite ir įsitikinsite patys

Šio produkto kūrėjai ir taip yra apsėsti estetikos bei kokybės, tačiau OnePlus 3 šiais atžvilgiais pranoksta visus savo pirmtakus. Vientisas metalinis įrenginio korpusas išpjautas iš vientisos aukščiausios kokybės aliuminio plokštės. Būtent todėl telefono dizainas itin plonas, tačiau tuo pat metu ir tvirtas.

Išmanioji 16 MP fotokamera

16 megapikselių įrenginio kamera pagreitina ir taip žaibišką užrakto greitį, automatinį fokusavimą bei išmanią programinę įrangą. Standartus laužanti vaizdo triukšmo pašalinimo technologija užtikrina, kad kiekviena nuotrauka būtų itin raiški bei gyvybinga. Tuo tarpu OnePlus 3 vaizdo stabilizavimo metodai apsaugo vaizdą nuo nepageidaujamų susikratymų.


OnePlus 3 išspręsiantis bet kokią problemą

Šis nepaprastas produktas turi net 6GB LPDDR4 RAM operatyvinės atminties. Galbūt kiek ir persistengta, tačiau OnePlus 3 kaina nuo to netampa nei kiek aukštesnė! Priešingai: netgi dauguma silpnesnių įrenginių kainuoja gerokai daugiau. Aukščiausios kokybės Qualcomm Snapdragon 820 procesorius bei Adreno 530 grafikos apdorojimo sistema suteikia galimybes nepranokstamiems potyriams mėgaujantis aukščiausių reikalavimų žaidimais bei aplikacijomis. Taip pat šie telefonai palaiko net dvi nano SIM korteles, o tai reiškia kad pasiekiami būsite visur ir visada. Itin ryškus 5,5 colių ekranas užtikrina, jog šis produktas malonus ir Jūsų akiai.

Lengvesnis ir galingesnis, bet vis dar gražus

OnePlus 3 veikia naujausia OxygenOS operacine sistema, palengvinančia bei praskaidrinančia vartotojų gyvenimus. Ši sistema itin švari, greita, be to joje nerasite nieko nereikalingo, nes ji veikia Android Marshmallow operacinės sistemos pagrindu. Įrenginyje rasite galybę funkcijų, kurių dėka galėsite pritaikyti OnePlus 3 būtent sau: pasirinkite išjungto ekrano gestus, bei mygtukus. 


Svarbiausia dalis

Šie telefonai žinomi kaip visiškai nepririšti bei neįpareigojantys įrenginiai. Be to OnePlus 3 kaina nepaprastai patraukli kaip už tokius aukštus parametrus. Kaip tik todėl šis produktas nėra įpareigotas jokių programinės įrangos ar ryšio operatorių sutarčių. Juk gamintojo tikslas ne tik sukurti geresnį telefoną, bet ir palengvinti Jūsų gyvenimus!

Dash Charge: dienos energija vos per pusvalandį

Dash Charge technologija – tai visiškai naujas sprendimas greitajam krovimui. Trumputis pusvalandžio įkrovimas suteiks net 60% energijos jūsų naujojo OnePlus 3 baterijai. Palyginimui vertėtų paminėti jog su tiek energijos galėsite žiūrėti HD video daugiau nei 7 valandas!


Mažiau laiko rozetėje, daugiau laiko delne

Ši technologija suteikia didesnę elektros srovę, o ne spaudimą, todėl telefonas kraunamas pastoviu, stabiliu greičiu. Nors tokia veikla kaip žaidimai sulėtina daugelį greitojo krovimo technologijų, OnePlus 3 naudojama technologija net ir žaidžiant veikia pilnu pajėgumu.


Vėsesnis OnePlus 3 krovimas

Dash Charge technologija perneša didesnę srovę, negu bet kokia kita greitojo krovimo technologija, tačiau išlaikoma žemesnė temperatūra. Paprastai įkrovimo sukeltą baterijos kaitrą perima telefonai, todėl sulėtėja centrinio procesoriaus bei GPU darbas. Patobulinus energijos valdymo sistemą bei kaitros išsklaidymo elementus Dash Charge adapteryje, įrenginį pasiekia tik labai maža dalis kaitros. Todėl nors OnePlus 3 kaina itin žema, ją sumokėję turėsite greitą, greitai įkraunamą bei ilgaamžį įrenginį.

OnePlus 3 dizaino filosofija

Labai dažnai telefonai lyginami pagal techninius parametrus bei atliekamas funkcijas. Konkuruojant dėl daugiau megapikselių bei gigabaitų, dizainas neretai pamirštamas. OnePlus 3 kūrėjai įsitikinę, kad dizainas – tai šis tas daugiau. Taip, specifikacijos iš tiesų užima svarbią vietą ir šis produktas jų atžvilgiu nepralenkiamas. Tačiau tai neturi reikšmės, jei paėmę produktą į renką nesidžiaugiate matomu vaizdu bei pojūčiu.


Pastebimai solidus ir plonas OnePlus 3 

Nors OnePlus 3 kaina iš tiesų žema, nustebsite pamatę, jog produkto dizainas – itin solidus. Aliuminis buvo pasirinktas ne šiaip sau: šis metalas yra labai stiprus, tačiau tuo pat metu lengvas bei itin malonus rankai. Užuot sulydę keletą detalių į vieną, gamintojai nusprendė sukurti iš vientisos metalo plokštės taip sukuriant itin patvarų, vientisą korpusą kurį itin patogu laikyti. Be to vos 7,3 mm storio OnePlus 3  patenka tarp pačių ploniausių flagmanų pasaulyje.


Daugiau kontrolės

Itin prašmatni Alert Slider technologija suteikia Jums gerokai daugiau kontrolės savo telefone. Perjunginėkite tarp trijų skirtingų nustatymų: visų pranešimų, svarbiausių pranešimų ir tyliojo rėžimo net neišimdami įrenginio iš kišenės. Viskas ką reikės padaryti tai paslinkti į šoną!

Du natūralūs pasirinkimai

OnePlus 3 yra pagaminti dviejų spalvų. Prašmatni grafito spalva pagaminta, kad atitiktų natūralų krištolinį titano mineralo rūdą. Tuo tarpu švelnaus aukso spalva atitinka auksinius tonus, randamus tradiciniame japonų mene. Tačiau nesvarbu kurią spalvą pasirinksite, nes gamybos procesą vainikuoja šlifavimas smėliu, suteikiantis, sukuriantis natūralų matinį blizgesį. Pažiūrėjus į šias spalvas ir į bendrą dizainą tikrai nepasakytumėte, jog OnePlus 3 kaina tokia žema!

Pažangesnė OnePlus 3 kamera geresnėms nuotraukoms

Dėka pranašesnio 16MP sensoriaus, šiuo įrenginiu užfiksuoti vaizdai bei video pasižymi ypatingu ryškumu ir aiškumu. Su išskirtine Smart Capture technologija, tobulas nuotraukas užfiksuoti dabar dar lengviau. Elektroninio (EIS) bei optinio (OIS) stabilizacijos technologija veikia tobuloje harmonijoje, kad užtikrintų tobuloje harmonijoje, kad užtikrintų Jūsų nuotraukų kokybę.


Tobulas nuotraukas nuo šiol užfiksuosite lengvai

Pažangiausios technologijos padės Jums visiškai be pastangų užfiksuoti pačios aukščiausios kokybės nuotraukas Nesvarbu koks aplinkos apšvietimas, HDR technologija automatiškai išgauna puikiai subalansuotas nuotraukas. Nešvarios nuotraukos – praeitis dėka Dynamic De-noise technologijos, užfiksuojančios keletą nuotraukų vienu metu bei palyginančios jas tam, kad būtų išgauta maksimali kokybė.

OnePlus 3 kamera – dvi technologijos, vienas rezultatas

Dvi stabilizavimo technologijos užtikrina, jog neryškumas daugiau nebjaurotų Jūsų nuotraukų bei filmukų. Optinis vaizdo stabilizatorius (OIS) mechaniškai kompensuoja nereikalingus judesius bei krestelėjimus tam, kad daugiau Jums netektų užfiksuoti neryškių, išsiliejusių nuotraukų. Kartu su Elektroniniu vaizdo stabilizatoriumi (EIS), kuris skaitmeniniu būdu panaikina nereikalingus judesius, OnePlus 3 padės Jums užfiksuoti tobulus kadrus, kokių ir norėjote.


Šypsokitės priešais kamerą

Asmenukės itin nepatogios. Ypač kuomet ištiesus ranką turite paspausti fotografavimo mygtuką. Tačiau Smile Capture funkcija gerokai palengvins situaciją. Viskas ką turėsite padaryti tai ištiesti ranką ir nusišypsoti. 8 MP priekinė įrenginio kamera visą darbą atliks už Jus!

Technologija

Dėka Qualcomm Snapdragon 820 procesoriaus, OnePlus 3 veikia net 35% greičiau, bei pasiekia 40% daugiau grafinės galios lyginant su įrenginio pirmtaku OnePlus 2. 64GB vidinės atminties reiškia, kad veikiausiai Jums niekada neprireiks microSD kortelės, o informacija telefone bus prieinama akimirksniu. Tuo tarpu UFS 2.0 technologija perkelia datą net tris kartus greičiau nei visur naudojama eMMC5.1. Dar daugiau: su 3000 mAh baterija, įrenginys Jums tarnaus gerokai ilgiau, nei dieną. Nepaisant visų šių pliusų, Oneplus 3 kaina išlieka stulbinančiai žema!


Oneplus 3 – daugiau kokybės

Turėdamas net 6GB LPDDR4 RAM operatyvinės atminties, Oneplus 3 sukuria visiškai naują, neregėtą standartą išmaniųjų telefonų operatyvinei atminčiai. Su tiek atminties visiškai be ribų galėsite filmuoti 4K kokybės video, tuomet akimirksniu pradėti žaisti reikliausius video žaidimus ir visą tai darysite be jokių strigimų. Kadangi tobulėjančios aplikacijos nuolatos reikalauja vis daugiau resursų, su tokiais techniniais parametrais, šie telefonai išlaikys bet kokius ateities iššūkius.


Greitesnis ir tikslesnis

Patobulintas pirštų antspaudų sensorius atrakina telefoną vos per 0,2 sekundės, net esant išjungtam ekranui. Dar svarbiau yra tai, jog su laiku šis pirštų antspaudų sensorius automatiškai tobulėja, todėl su laiku pirštų skenavimas taps vis tikslesnis. Lyginant su Jūsų telefone esančios asmeninės informacijos verte, ir taip žema  OnePlus 3 kaina atrodo dar menkesnė.

Pamatykite patys

Stulbinantis 5.5 colių įstrižainės Optic AMOLED ekranas sukuria gerokai ryškesnes, bei tikroviškesnes spalvas, nei kada nors anksčiau. Taip pat sukuriamas ir natūraliau atrodantis vaizdas, tuo tarpu dvigubai poliarizuotas sluoksnis užtikrina idealų ryškumą net ir ryškiausioje šviesoje. Viso to rezultatas – ryškiausia balta, tamsiausia juoda, autentiškiausia spalvų reprodukcija tuo pat metu taupanti energiją.


Su OnePlus 3 visada pasiekiami

Esmė ne tik laikas, bet ir laisvė. Gamyklinis OnePlus 3 yra visiškai laisvas įrenginys, nepririštas prie jokių mobiliojo ryšio operatorių, tačiau palaiko įvairiausius ryšius visame pasaulyje. Dėka dviejų nano SIM funkcijos, galėsite be jokių ribų naudotis dvejais ryšiais vienu metu. Daugiau Jums nebereikalingi du telefonai. Nešiokitės vieną, kuris atstos Jums kompiuterį!

Oxygen OS

Ši operacinė sistema buvo sukurta vardan vieno tikslo: harmonija tarp galingumo ir paprastumo. Ir kūrėjams tai puikiai pavyko. Specialiai OnePlus 3 įrenginiui buvo optimizuota energiją taupanti Doze funkcija, todėl baterija veikia ilgiau. App Permissions funkcija sėkmingai apsaugos visą Jūsų asmeninę informaciją. Taip pat įrenginys sėkmingai palaiko kontrolę gestais, kuomet ekranas išjungtas arba esant pradžios ekranui. Su OnePlus 3 galėsite keisti ir vartotojo sąsają naudodami įvairiausius piktogramų paketus bei kitokias galimybes keisti meniu išvaizdą.


Viskas ko reikia, vienoje vietoje

Tvarkymas nėra Jūsų stiprioji pusė? Tiesiog perbraukite pradžios ekraną ir akimirksniu rasite „lentyną“ kurioje rasite viską, ko Jums reikia, automatiškai sudėta specialia Jums. Taip pat galite pridėti į spintą visokiausių įrankių rankiniu būdu ar pakeisti jos išvaizdą.


Modelis

OnePlus 3

Procesorius

Qualcomm MSM8996 Snapdragon 2 x 2.15GHz + 2 x 1.6GHz

4G tinklas

Palaiko

3G tinklas

Palaiko

2G tinklas

Palaiko

Disko talpa

64 GB

Operatyvioji atmintis

6 GB RAM

Atminties kortelės

Nepalaiko

Ekrano dydis

5.5 colių

Apsauga

Corning Gorilla Glass 4

Rezoliucija

1080 x 1920 pixels

Radijas

Nepalaiko

Ekrano spalvos

16m

Elektroninis kompasas

Palaiko

Fingerprint (pirštų antspaudų skeneris)

Palaiko

Galinio vaizdo kamera

16 milijonų vaizdo taškų

Priekinis fotoaparatas

8 milijonai taškų

Blykstė

OIS

GPS

Palaiko, A-GPS

Baterijos integracija

Nekeičiama

Baterijos tipas

Ličio polimerų baterija

Baterijos talpa (mAh)

3000 mAh

Televizija

Nepalaiko

“Wi-Fi”

Palaiko

“Bluetooth”

Palaiko

Kalbos

Anglų, rusų ir kitos.

SIM kortelės dydis

Dvi NanoSIM

Matmenys (mm)

152.7 x 74.7 x 7.4 mm

Svoris (g)

158

Operacinė sistema

AndroidOS 6.0.1 (OxygenOS)ONEPLUS 3 apžvalga:

ONEPLUS 3 pristatymas:


ONEPLUS 3 gamintojo apžvalga:

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Žymos: OnePlus 3