Nemokamas prekių draudimas *
Nemokamas pristatymas
Puikios lizingo sąlygos

Samsung


Samsung Galaxy A3 ( A300F ) 16GB Sale

Samsung Galaxy A3 ( A300F ) 16GB

239.00€ 279.00€

Samsung Galaxy A3 ( A300F ) 16GB

ModelisSamsung Galaxy A3ProcesoriusQuad-core 1.2 GHz Cortex-A534G tinklasPalaiko3G tinklasPalaiko2G ..

239.00€279.00€

Samsung Galaxy A5 ( A500F ) 16GB Sale

Samsung Galaxy A5 ( A500F ) 16GB

279.00€ 309.00€

Samsung Galaxy A5 ( A500F ) 16GB

Samsung Galaxy A5 – įrenginys kuriuo išsiskirsiteSamsung telefonai nuo pat jų atsiradimo sukrėtė mob..

279.00€309.00€

Samsung Galaxy S6 Edge + (Plus) 32GB Sale

Samsung Galaxy S6 Edge + (Plus) 32GB

Samsung Galaxy S6 Edge + : išmaniųjų telefonų tobulumo viršūnėPrirmasis pasaulyje dviejų kraštų ekra..

779.00€799.00€

Samsung Galaxy S6 Edge 32GB

Samsung Galaxy S6 Edge – išskirtinis pasiūlymas JumsAtėjus metui kuomet, rodos, išmanieji telefonai ..

659.00€

Samsung Galaxy S7 Sale

Samsung Galaxy S7

645.00€ 799.00€

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7: funkcijos apie kurias net nesvajojateTobula harmonija tarp telefono išvaizdos bei..

645.00€799.00€

Samsung Galaxy S7 Edge Sale

Samsung Galaxy S7 Edge

769.00€ 899.00€

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge: lenkti telefonai galingesni nei kada nors anksčiauPagaliau vienas geriausių ..

769.00€899.00€

Samsung Galaxy Xcover 3 Sale

Samsung Galaxy Xcover 3

215.00€ 250.00€

Samsung Galaxy Xcover 3

ModelisSamsung Galaxy Xcover 3ProcesoriusQuad-core 1.2 GHz Cortex-A534G tinklasPalaiko3G tinklasPala..

215.00€250.00€

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

SAMSUNG telefonai


Samsung telefonai - vieni perkamiausių produktų pasaulyje

Išmanieji telefonai jau keletą metų yra produktai, be kurių negalime įsivaizduoti savo kasdienybės. Jei kada nors esate praradę savąjį įrenginį, tikriausiai suprantate kaip nemalonu jaustis atskirtu nuo draugų, bei visam pasauliui prieinamos informacijos. Tikrai nesuklysime teigdami, jog šie telefonai yra pasaulį pakeitę išradimai, kurie nenusakomai palengvina mūsų kasdienybę, susisiekimą bei praplečia akiratį. Kaip tik todėl svarbu renkantis šį gyvybiškai svarbų įrenginį pasirinkti tokį, kuris niekada nepaves. Būtent tokie yra Samsung telefonai.

Šis Pietų Korėjos elektronikos gamintojas metų metus kuria visame pasaulyje perkamą elektronikos produkciją ir yra užsitarnavęs itin gerą vardą. Samsung telefonai daugeliui asocijuojasi su kokybe, ilgaamžiškumu bei inovacijomis. Nors kompanija buvo įkurta dar 1938 metais, tik po 22 metų ji įžengė į elektronikos rinką kurioje iki šios dienos užima vieną aukščiausių pozicijų pasaulyje. Devintojo dešimtmečio pabaigoje, mirus kompanijos įkūrėjui  Lee Byung-chul, kompanija buvo padalinta į keturias verslo grupes. Būtent tuomet pardavimai buvo pastebimai globalizuoti ir didžiausias dėmesys skiriamas elektronikai, o jei tiksliau – pagrindiniai gaminiai buvo Samsung telefonai ir puslaidininkiai. Įgyvendinus šį sprendimą, buvo pastebėta, jog mobilieji kompanijai atneša didžiausią dalį pelno, todėl iki šiol kiekvienais metais išleidžiami milijonai JAV dolerių šių įrenginių tobulinimui.

Populiariausi Samsung telefonai

Nuėję į išmaniųjų įrenginių saloną nustebsite kokį platų asortimentą siūlo ši kompanija. Kiekvienas naujas modelis pasižymi kitokiais parametrais, funkcijomis bei galimybėmis. Be abejo, patys naujausi įrenginiai gali gerokai daugiau, tačiau tai tikrai nereiškia, jog papildomos funkcijos Jums reikalingos. Kai kuriems vartotojams daug optimalesnis variantas – pigesni produktai silpnesnėmis specifikacijomis. Todėl aptarsime keletą šio gamintojo įrenginių serijų.

S serijos Samsung telefonai

S serija – tai vieni galingiausių ir perkamiausių produktų. Šie – patys populiariausi gamintojo mobilieji. Jie pasižymi itin galingais procesoriais, dideliu branduolių bei RAM‘ų kiekiu bei pačiu sklandžiausiu darbu, kokį gali Jums suteikti išmanieji telefonai. Tokie įrenginiai kaip pavyzdžiui S6 Edge bei S7 Edge sugeba dar daugiau ir pasižymi išskirtiniu dizainu – lenkti įrenginių kraštai prideda papildomų galimybių supaprastinant kontrolę. Šie telefonai turi nemažus ekranus, tačiau jei Jums patogesni mažesni įrenginiai, kai kurie S serijos produktai turi ir Mini variantus, pasižyminčius mažesniu dydžiu, bet ne ne ką mažesnėmis specifikacijomis.

A serijos Samsung telefonai 

Šie produktai kiek pigesni. Tačiau nepaisant kainos, kokybė Jūsų nenuvils. A, kaip ir S serijos įrenginiai pasižymi aukštais techniniais parametrais, akiai bei delnui patraukliu dizainu. Tačiau A serijos gaminiai kiek praktiškesni, skirti patenkinti kasdienius vartotojų poreikius, suteikti sklandų darbą be trikdžių. Kaip tik todėl jie ir kainuoja mažiau: jei mėgstame itin reiklius video žaidimus, patartume rinktis naujausius S serijos modelius.

J serijos Samsung telefonai 

J serijos produktai yra skirti vartotojams, mėgstantiems itin daug naršyti internete. Jei susiduriate su problemomis, kuomet išnaudojate mėnesinį mobiliųjų duomenų kiekį, J serija – kaip tik Jums. Pasirinkus būtent šiuos produktus galėsite naudotis ypatingu mobiliųjų duomenų taupymo rėžimu, apribojančiu nenaudojamų aplikacijų veikimą taip išvengiant visiškai nereikalingo mobiliųjų duomenų naudojimo. Naudojantis 4G ryšiu, šis rėžimas padės Jums sutaupyti net iki 50% mobiliųjų duomenų!

Telefonai patraukliomis kainomis bei lizingu!

Mūsų tikslas - kad išmanieji telefonai būtų prieinami pačiomis patogiausiomis kainomis Lietuvoje. Kaip tik todėl didelė tikimybė, kad įrenginį, kurio ieškote pas mus rasite mažesnėmis kainomis, nei kitose Lietuvos mobiliųjų telefonų parduotuvėse. Juk visi norime sutaupyti.

Jei nesate tikri ar galėsite sumokėti visą sumą už įrenginį iš karto, nieko baisaus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra galimybė pirkti išsimokėtinai. Kadangi įrenginiai pas mus parduodami ir taip patraukliomis kainomis, patys nepastebėsite kaip greit išsimokėsite už telefoną, kurį pirkote lizingu.